Czary mary w gr II

Czary mary w gr II

  • Post category:Wydarzenia

Czary mary, czary mary… – czyli przedszkolaki z gr II w Czarodziejskim świecie dźwięków!

Pewnego wrześniowego dnia w sali Myszek pojawiło się pudełko z listem, który napisała Tęczowa Wróżka. Okazało się, że zgubiła swoje instrumenty, i żeby je odnaleźć dzieci muszą wykonać zadania. Przedszkolaki z grupy II -Myszki przeniosły się do Tęczowej Krainy Dźwięków, by pomóc Tęczowej Wróżce.  Zajęcia miały na celu poznanie przez dzieci dźwięków odszukiwanych instrumentów, rozwijanie umiejętności różnicowania wolno-szybko, a przede wszystkim  rozwijanie umiejętności współpracy. Dzieci były tak zaangażowane, że bez trudu wykonały wszystkie zadania m.in. : ,,złapały dźwięk’’, pokonały muzyczny tor przeszkód i  rozwiązały dźwiękowe zagadki. To była świetna zabawa!