Dzień Kropki w Motylkach

Dzień Kropki w Motylkach

  • Post category:Wydarzenia

Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszym przedszkolu dzieci z grupy MOTYLKI od samego rana cieszyły się tym dniem! Odbyła się rozmowa na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie. Dzieci z grupy Motylki również znają swoje talenty bądź to co lubią robić najbardziej. Następnie dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce, taniec z balonikami w  kropki, losowali tajemnicze przedmioty z worka w kropki. To był wspaniały i niezapomniany dzień!