Karnawałowy bal w gr VII

Karnawałowy bal w gr VII

  • Post category:Wydarzenia

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było dnia 28.01.2022r. w grupie Sówki, gdzie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie księżniczki, wróżki, rycerz, biedronka. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po zabawie czekał na dzieci przygotowany poczęstunek.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!