Mikołaj w gr I

Mikołaj w gr I

  • Post category:Wydarzenia

6 grudnia przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już samego rana zawitał do naszej placówki. Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenkę.

Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty przygotowane przez rodziców, a od przedszkola paczki z owocami oraz dla wszystkich dzieci piękne nowe zabawki w postaci dużego domku dla lalek, samochodów, układanek oraz klocków.