Mikołajki w gr II

Mikołajki w gr II

  • Post category:Wydarzenia
6.12.2021r. do grupy II zawitał św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które miał ukryte w wielkim worze. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę oraz powiedziały wierszyk, Mikołaj wręczył każdemu dziecku upominek przygotowany przez rodziców  oraz paczkę z owocami od przedszkola. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.
Z okazji Mikołajek , przedszkole również przygotowało wiele niespodzianek, już w piątek dzieci dostały do sali piękne nowe zabawki w postaci dużego domku dla lalek, samochodów, układanek oraz klocków.
Po poranku pełnym wrażeń dzieci wykonały pomocników Mikołaja – reniferki z rolek po papierze toaletowym.
Następne odwiedziny dopiero za rok. Już nie możemy się ich doczekać.