Mikołajki w gr VII

Mikołajki w gr VII

  • Post category:Wydarzenia

Przemiła niespodzianka w gr Sówek

Sówki tego roku były szczególnie grzeczne, 5 grudnia przedszkolaki dostały do swojej sali przepiękne zabawki: domek dla lalek, lalki, autka, zabawkowy toster oraz mikser, układanki, puzzle, akcesoria dla lalek. Radość wśród dzieci była przeogromna, zabawie nie było końca. Bardzo dziękujemy za miłą niespodziankę!

A 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Dziękujemy Mikołaju!