Sówki – pasowanie na przedszkolaka

Sówki – pasowanie na przedszkolaka

  • Post category:Wydarzenia

4 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla Sówek. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor uroczyste pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Na końcu uroczystości na dzielnych przedszkolaków czekał słodki poczęstunek.