ŚWIĄTECZNE OZDOBY – AKCJA CHARYTATYWNA

ŚWIĄTECZNE OZDOBY – AKCJA CHARYTATYWNA

  • Post category:Wydarzenia

AKCJA CHARYTATYWNA  PT. „ŚWIĄTECZNE  OZDOBY”

Przystępując do różnorodnych przedsięwzięć charytatywnych od najmłodszych lat staramy się uczyć dzieci z naszego przedszkola chęci niesienia  pomocy innym. Tym razem zorganizowaliśmy akcję charytatywną pt. „ŚWIĄTECZNE  OZDOBY” w  której wzięły udział dzieci i rodzice ze wszystkich grup oraz  pracownicy przedszkola.

Organizowana akcja ma na celu promowanie nastroju i tradycji świątecznych oraz uwrażliwienie na samotność, chorobę innych ludzi, jak również integrowanie społeczności przedszkolnej poprzez realizację wspólnego zadania, jakim jest pomoc potrzebującym i chorym dzieciom.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem z pomocą rodziców i  nauczycieli wykonywały prace na kiermasz charytatywny. Były to między innymi kartki świąteczne, stroiki, bombki, aniołki, choinki ręcznie wykonane, świeczniki i wiele innych.

Przez kilka dni ozdoby świąteczne zostały wyeksponowane na wystawie w  holu przedszkola.

Wszystkie ozdoby świąteczne zostały przekazane do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Następnie zostaną wystawione na sprzedaż podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Magnolii Park we Wrocławiu w dniach 18- 19.12.2021 r., na który Serdecznie Zapraszamy. A dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc chorym dzieciom.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za udział w akcji.